https://www.unicef.pl/UNICEF365
GB Automotive Poland dla UNICEF

GB Automotive Poland dla UNICEF

Jest nam miło poinformować, iż zostaliśmy partnerem oraz stałym darczyńcą UNICEF w akcji Unicef365. Dzięki pomocy dzieciom czujemy się po prostu cudownie, słonce wstaje rano, a my wiemy że nasza ciężka praca pozwala ratować życie potrzebującym wsparcia dzieciakom na cały świecie!

Dzięki programowi UNICEF365 pomagamy nie jednemu, ale wielu potrzebującym dzieciom w ponad 150 krajach. Dzięki regularnemu wsparciu UNICEF pomaga tam, gdzie potrzeby w danym momencie są największe. Dlatego w jednym miesiącu, dzięki przekazanym darowiznom, zaszczepimy przeciwko gruźlicy 3-letnią Lenę z Gruzji, a w kolejnym zapewnimy przybory szkolne dla 7-letniego Pablo w Meksyku. Wierzymy, że wszystkie dzieci, bez względu na płeć, narodowość, czy kolor skóry, powinny być zdrowe, bezpieczne i szczęśliwe.

Darowizny od regularnych Darczyńców pozwoliły nam np. uruchomić program dożywiania głodujących dzieci w Rogu Afryki, zanim jeszcze zebraliśmy fundusze na ten cel. Dzięki temu mogliśmy uratować życie tysięcy dzieci. Obecnie nasze wsparcie jest bardzo potrzebne m.in. w Afryce Południowej i Wschodniej, gdzie ponad milion dzieci cierpi z powodu skrajnego niedożywienia.

Pomagamy DZIECIOM NA CAŁYM ŚWIECIE, POMÓŻ I TY!

Zespól GB Automotive Poland