Transport w temperaturze kontrolowanej

Wiele towarów, takich jak środki chemiczne, leki czy artykuły budowlane nie może być przewożonych tradycyjnymi środkami transportu. Wahania temperatury mogą bowiem doprowadzić do uszkodzenia ich struktury, zmiany właściwości chemicznych, a co za tym idzie — zepsucia. Takie działanie może skutkować zatruciem lub zagrożeniem dla użytkownika, spowodowanym np. niedostateczną wytrzymałością czy brakiem odporności na działanie różnorodnych czynników. Z pomocą przychodzi w tym wypadku transport w temperaturze kontrolowanej.

Transport w temperaturze kontrolowanej

W celu świadczenia jak najwyższej jakości usług oferujemy naszym Klientom niezawodny i zawsze bezpieczny transport w temperaturze kontrolowanej. Nasze naczepy wraz z odpowiednimi urządzeniami podlegają regularnej kontroli, a wykwalifikowani pracownicy dobierają odpowiednie parametry do przewozu każdego rodzaju towarów. W celu nawiązania współpracy — serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Rygorystyczne wymogi bezpieczeństwa dla transportu w temperaturze kontrolowanej

Dzięki zachowaniu rygorystycznych procedur, jak również odpowiednim pojazdom wyposażonym w specjalistyczne nadwozia izotermiczne z agregatem albo kontenery chłodnicze możliwe jest wielodniowe przewożenie wrażliwych na zmiany temperatury produktów przez każdą strefę klimatyczną. Szczególnie tego rodzaju transport ma zastosowanie dla produktów spożywczych importowanych z ciepłych krajów czy podczas wysyłki leków np. do Afryki.

Potrzebujesz dostarczyć towar bezpiecznie i na czas?

Wypełnij formularz

Zamówienie transportowe