Spedycja

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie spedycji krajowej. Naszą specjalizacją jest szybki przewóz przesyłek drobnicowych o podwyższonym priorytecie z gwarancją punktualności dostarczenia w dniu nadania lub w kolejnym dniu po zleceniu. Nie ma dla nas znaczenia kierunek docelowy — jako doświadczeni profesjonaliści zapewniamy błyskawiczną, a zarazem bezpieczną dostawę ładunku we wskazane miejsce na terenie Polski. Ponadto w GB Automotive Poland z siedzibą w Warszawie zajmujemy się też transportem całopojazdowym, a także przewozem towarów wymagających utrzymania temperatury kontrolowanej.

Transport przesyłek bezpośrednio po załadunku

Mamy własny tabor niezawodnych pojazdów, jak również zaufaną bazę podwykonawców, dlatego jesteśmy w stanie podstawić auto na terenie całej Polski w ekspresowym tempie. Jako solidna firma transportowa działająca w branży spedycji krajowej możemy to zrobić maksymalnie w 2-3 godziny po otrzymaniu zlecenia. Większość polskich przedsiębiorstw spedycyjnych nie ma własnej floty aut i współpracuje wyłącznie z podwykonawcami. U nas masz pewność związaną z tym, że nasze doświadczenie polega na praktyce, a nie na czystej teorii. To sprawdza się w każdej gałęzi — od transportu towarowego, przez logistykę, na spedycji krajowej kończąc.

Spedycja krajowa Warszawa

Decydując się na nasze usługi, możesz mieć pewność, że dostarczymy Twój towar zgodnie z ustalonym wcześniej terminem. Wiemy, jak ważna jest terminowość, dlatego dokładamy wszelkich starań, by wywiązać się z warunków umowy zawsze na czas. Wszystkie nasze samochody przechodzą regularne kontrole, dzięki czemu masz gwarancję, że Twoje zaopatrzenie oraz przesyłki są bezpieczne i dojadą w wyznaczone miejsce nienaruszone. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty spedycji krajowej! W przypadku pytań skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, możesz również odwiedzić nas w naszej siedzibie w Warszawie.

Obsługa przesyłek krajowych z GB Automotive Poland

GB Automotive Poland to firma z wieloletnim doświadczeniem w spedycji krajowej. Zajmujemy się szeroko pojętym transportem, realizując najróżniejsze zlecenia. Przewozimy towar na terenie całego kraju, oferując transport ciężarowy, drobnicowy, a także w temperaturze kontrolowanej. Nasi kierowcy wyruszają w trasy natychmiast po otrzymaniu szczegółowych informacji o załadunku i terminu realizacji. Dysponujemy nowoczesną flotą samochodową, w tym autami ciężarowymi, które przewożą towary wielkogabarytowe. W przypadku transportu drobnicowego dostarczamy pilne przesyłki z punktualną dostawą o wyższym priorytecie, a poza tym oferujemy przewozy w odpowiedniej temperaturze towarów wrażliwych na ciepło.

Potrzebujesz dostarczyć towar bezpiecznie i na czas?

Wypełnij formularz

Zamówienie transportowe