Spedycja międzynarodowa

GB Automotive Poland z siedzibą w Warszawie świadczy kompleksowe usługi z zakresu spedycji międzynarodowej. Gwarantujemy szybką i bezpieczną dostawę ładunku do jego miejsca docelowego. Główne obszary naszego działania to między innymi przewóz przesyłek drobnicowych o podwyższonym priorytecie, jak również towarów wymagających przechowywania w kontrolowanej temperaturze oraz transport całopojazdowy. Specjalizujemy się w trasach Polska-Niemcy, w obu tych krajach mamy też oddziały firmy. Realizujemy usługi także na terenie innych państw.

Transport przesyłek pilnych z Warszawy i innych miast

Rozumiemy, jak istotny jest czas w przypadku pilnych przesyłek, dlatego gwarantujemy, że wyruszą one w trasę bezpośrednio po załadunku. Mamy własny tabor oraz bazę zaufanych podwykonawców, dzięki którym nasze usługi z zakresu spedycji międzynarodowej wykonywane są szybko, bezpiecznie i bezproblemowo. Dysponujemy również kontenerami chłodniczymi oraz pojazdami wyposażonymi w specjalne nadwozia izotermiczne, które wykorzystujemy podczas ekspresowego transportu w temperaturze kontrolowanej.

Kompleksowa obsługa przesyłek międzynarodowych

Mamy wieloletnie, praktyczne doświadczenie w świadczeniu usług z zakresu spedycji międzynarodowej — jesteśmy w stanie zaproponować odpowiednie rozwiązania do nawet najbardziej nietypowych zleceń. Do każdego Klienta i zamówienia podchodzimy indywidualnie, dokładając wszelkich starań w celu zapewnienia możliwie najlepszej obsługi. Transport realizujemy z wykorzystaniem nowoczesnej floty samochodowej, w tym aut ciężarowych nadających się do przewozu wielkogabarytowych towarów.

GB Automotive Poland z siedzibą w Warszawie: spedycja międzynarodowa

GB Automotive Poland od 2016 roku nieprzerwanie uczestniczy w programie Rzetelna Firma pod patronatem Krajowego Rejestru Długów — wybierając współpracę z nami, będziesz mieć pewność, że zawsze wywiązujemy się ze swoich zobowiązań. W ostatnich latach uzyskaliśmy również certyfikaty ISO, potwierdzające wysoką jakość wykonywanych usług. Masz pytania dotyczące naszej oferty z zakresu spedycji międzynarodowej lub chcesz złożyć zamówienie transportowe? Skorzystaj z formularza kontaktowego na stronie, napisz wiadomość na jeden z firmowych adresów e-mail, zadzwoń albo odwiedź główną siedzibę w Warszawie.

Potrzebujesz dostarczyć towar bezpiecznie i na czas?

Wypełnij formularz

Zamówienie transportowe