Transport ciężarowy

Transport ciężarowy towarów poza granice naszego kraju wymaga współpracy ze sprawdzonym, rzetelnym partnerem biznesowym. Międzynarodowy zasięg GB Automotive Poland pozwala nam na wykonywanie zleceń związanych z przewozem i logistyką transportu w całej Europie. Wieloletnie doświadczenie w branży TSL, sprawdzony zespół kierowców oraz bogato wyposażona flota samochodów umożliwiają nam realizację nawet skomplikowanych usług transportu drobnicowego, całopojazdowego oraz dedykowanego transportu ekspresowego.

Transport ciężarowy międzynarodowy — zaufaj naszemu doświadczeniu

Dzięki własnemu taborowi pojazdów jesteśmy w stanie dotrzeć pod wskazany adres do dwóch do trzech godzin od otrzymania zlecenia. Oferujemy samochody wyposażone w naczepy takie jak mega colimulda, plandeka, firanka. W GB Automotive Poland świadczymy kompleksową usługę transportu i logistyki towarów. Gwarantujemy dostawę wszystkich przesyłek o podwyższonym priorytecie na adres docelowy w ten sam dzień lub zaraz na następny po zleceniu, niezależnie od odległości, którą mamy do pokonania.

Transport międzynarodowy i krajowy z firmą, na której możesz polegać

Międzynarodowy transport ciężarowy świadczymy również w temperaturze kontrolowanej, co niezwykle ważne podczas przewozu towarów wrażliwych na ciepło. Dzięki jakości wykonywanych usług otrzymaliśmy certyfikat Rzetelna Firma. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy Klient był zadowolony, a współpraca przebiegała w atmosferze profesjonalizmu. Zapraszamy!

Potrzebujesz dostarczyć towar bezpiecznie i na czas?

Wypełnij formularz

Zamówienie transportowe