Transport

Jako profesjonalna firma transportowa wszelki transport drogowy wykonujemy, korzystając z własnego, nowoczesnego taboru. Jest on wyposażony w zaawansowane systemy, kierowane i zarządzane przez doświadczoną kadrę. Uzupełnieniem naszej oferty jest spedycja krajowa oraz międzynarodowa podejmowana na podstawie bazy sprawdzonych podwykonawców.

Filarem działalności GB Automotive Poland jest transport międzynarodowy, a jego dopełnieniem są usługi transportu krajowego. W skład naszych działań wchodzi przede wszystkim:
  • dedykowany transport ekspresowy,
  • szybki transport drobnicowy i całopojazdowy,
  • transport w temperaturze kontrolowanej.
Szybki przewóz towaru

Nasza specjalizacja to szybki przewóz przesyłek drobnicowych o podwyższonym priorytecie – z gwarancją punktualności dostarczenia w dniu nadania lub w kolejnym dniu po zleceniu. Nie ma dla nas znaczenia kierunek docelowy.

Większość przedsiębiorstw z branży spedycji i transportu współpracuje wyłącznie z podwykonawcami, nie mając własnej floty aut. Nasza firma dysponując własnym taborem, jest w stanie podstawić auto na terenie Europy w ekspresowym tempie (maksymalnie 2-3 godziny po otrzymaniu polecenia). Wybierając GB Automotive Poland, masz pewność, że doświadczenie polega na praktyce, a nie czystej teorii w każdej gałęzi – od logistyki po spedycję zagraniczną.

Transport ciężarowy całopojazdowy

Świadczymy również usługi FTL. Posiadamy bazę podwykonawców.

Dostępne naczepy:

  • firanka 13,6
  • plandeka 13,6
  • mega colimulda

Potrzebujesz szybkiego dostarczenia paczki lub towaru?

Wypełnij formularz transportowy a my się z Tobą skontaktujemy!

Zamówienie transportowe