Niestandardowe rozwiązania transportowe dla Twojej firmy!

Zapewniamy terminowe i dokładne dostawy, korzystając z zaawansowanej technologii i wykwalifikowanego personelu

Logistyka

Wsparcie transportu

Terminowość

Profesjonalizm

Doświadczenie

O nas

Firma spedycyjna Warszawa

Klientom naszej firmy zapewniamy kompleksowe usługi w ramach spedycji krajowej i międzynarodowej. Specjalizujemy się w szybkim przewozie paczek oraz przesyłek drobnicowycho podwyższonym priorytecie, a ponadto podejmujemy się również transportu ciężarowego oraz transportu w temperaturze kontrolowanej. Gwarantujemy terminowe dostarczenie każdego towaru pod wskazany adres — niezależnie od tego, o jakim kraju mowa. Oferujemy także inne usługi związane z organizacją transportu dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta — zadzwoń i zapytaj o szczegóły już dziś!

Jesteśmy firmą transportową, która od lat profesjonalnie działa w branży TSL. Zajmujemy się transportem międzynarodowym, spedycją międzynarodową, zarządzaniem przesyłkamioraz magazynowaniem przesyłek. Posiadamy własny tabor aut oraz współpracujemy z zaufanymi podwykonawcami, którzy spełniają nasze wysokie wymagania.
Kadra specjalistów GB Automotive Poland to najlepsi fachowcy w branży TSL — w każdej chwili możesz na nich liczyć.

Życzymy Państwu udanej, kwitnącej i owocnej współpracy.

Transport

Dzięki własnemu taborowi pojazdów jesteśmy w stanie dotrzeć pod wskazany adres do dwóch do trzech godzin od otrzymania zlecenia. Oferujemy samochody wyposażone w naczepy takie jak mega colimulda, plandeka, firanka. W GB Automotive Poland świadczymy kompleksową usługę transportu i logistyki towarów. Gwarantujemy dostawę wszystkich przesyłek o podwyższonym priorytecie na adres docelowy w ten sam dzień lub zaraz na następny po zleceniu, niezależnie od odległości, którą mamy do pokonania.

Spedycja

GB Automotive Poland to firma z wieloletnim doświadczeniem w spedycji krajowej. Zajmujemy się szeroko pojętym transportem, realizując najróżniejsze zlecenia. Przewozimy towar na terenie całego kraju, oferując transport ciężarowy, drobnicowy, a także w temperaturze kontrolowanej. Nasi kierowcy wyruszają w trasy natychmiast po otrzymaniu szczegółowych informacji o załadunku i terminu realizacji. Dysponujemy nowoczesną flotą samochodową, w tym autami ciężarowymi, które przewożą towary wielkogabarytowe. W przypadku transportu drobnicowego dostarczamy pilne przesyłki z punktualną dostawą o wyższym priorytecie, a poza tym oferujemy przewozy w odpowiedniej temperaturze towarów wrażliwych na ciepło.

Magazynowanie

Zajmujemy się magazynowaniem oraz przeładunkami towarów na szeroką skalę, tak by zaspokoić potrzeby wszystkich klientów.

Rozwiązania

Bezpieczna i terminowa dostawa towarów

Zapewniamy bezpieczną i terminową dostawę towarów, dbając o każdy etap transportu. Dzięki naszemu doświadczeniu i zaawansowanym rozwiązaniom logistycznym, Twoje przesyłki dotrą na czas i w nienaruszonym stanie, spełniając najwyższe standardy jakości.

Transport przesyłek bezpośrednio po załadunku

Obsługa przesyłek krajowych z GB Automotive Poland

Międzynarodowy transport ciężarowy w temperaturze kontrolowanej.

Kompleksowa obsługa przesyłek międzynarodowych

Potrzebujesz pomocy z logistyką? Pomożemy Ci uprościć ten proces. Zamów bezpłatną konsultację już teraz!

“GB Automotive Poland to firma, na którą zawsze można liczyć. Ich usługi transportowe są niezawodne, a każda przesyłka dociera na czas i w idealnym stanie. Profesjonalizm i doskonała obsługa klienta sprawiają, że zawsze wracam do współpracy z nimi.”

“Jestem niezwykle zadowolony z usług GB Automotive Poland. Ich zespół działa sprawnie i skutecznie, dbając o każdy detal. Dzięki nim mogę być pewny, że moje towary zawsze dotrą bezpiecznie i zgodnie z planem. Polecam każdemu.”

“GB Automotive Poland to prawdziwi profesjonaliści. Ich terminowość i dbałość o bezpieczeństwo przesyłek są godne podziwu. Zawsze czuję się pewnie, powierzając im swoje transporty. Serdecznie polecam tę firmę każdemu, kto szuka niezawodnego partnera logistycznego.”

Blog

Najnowsze informacja ze świata GB Automotive

ISO 9001

ISO 9001

Z radością informujemy, iż uzyskaliśmy kolejny certyfikat potwierdzający jakość wykonywanych przez nas usług tym razem po ISO 28000-2007 i ciężkiej pracy włożonej przez cały zespół GBA zostaliśmy wynagrodzeni certyfikatem...

czytaj dalej
Przedsiębiorstwo Fair Play 2019

Przedsiębiorstwo Fair Play 2019

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma GB Automotive Poland Sp. z o.o. jest uczestnikiem programu Przedsiębiorstwo Fair Play 2019, afiliowanego przez Krajową Izbę Gospodarczą! To potwierdzenie naszych najwyższych standardów i rzetelności! Certyfikat Fair Play...

czytaj dalej